Dystrybutor domów HAUSER

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem domów HAUSER w Polsce. Oferujemy luksusowe domy całoroczne, które możemy zostawić w stanie deweloperskim lub wykończyć dom pod klucz. Wszystkie domki wyposażone są w ogrzewanie podłogowe i klimatyzację, a dzięki doskonałej izolacji można użytkować go przez cały rok.
Nasze mobilne domki letniskowe to odpowiedź na zmieniający się styl życia w dzisiejszych czasach. Dają one możliwość odpoczywania z rodziną i przyjaciółmi, mieszkania i pracowania w swojej wymarzonej lokalizacji, z dala od zgiełku miasta.
Dla Państwa komfortu zadbamy o niezbędne formalności, a także zaaranżujemy otoczenie wokół domku.

Dlaczego warto wybrać mobilny domek letniskowy?

Mobilne domki letniskowe są nie tylko szybkie w realizacji, ale też zapewniają wysoki komfort odpoczynku. Są one wykonywane z ekologicznych i wytrzymałych materiałów, co sprawia, że zapewniają wysoką odporność na czynniki atmosferyczne. Mobilne domki letniskowe doskonale sprawdzają się podczas letniego wypoczynku i można z nich korzystać o każdej porze roku. W naszej ofercie znajdą Państwo domki o różnej powierzchni, które można dopasować do wielkości działki. Ponadto w każdym domku letniskowym znajduje się łazienka, sypialnia i aneks kuchenny, a ściany są ocieplone wełną mineralną. Możemy też dla Państwa przygotować domki pod klucz z pełnym wyposażeniem. Dzięki temu będą one od razu gotowe do użytkowania i nie będą wymagały samodzielnej aranżacji wnętrz.

domy pasywne modułowe giżycko
domy pasywne modułowe giżycko