Nowoczesne domy szkieletowe to opłacalna inwestycja, która charakteryzuje się krótkim czasem realizacji. Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, aby dom był nie tylko komfortowy, ale również zdrowy, energooszczędny i bezpieczny. 

Droga do własnego domu, to:

> tysiące kroków, które wymagają wiedzy i doświadczenia,
> setki dni spędzone na doglądaniu fachowców,
> dziesiątki godzin przeglądania Internetu i nauki o tak ekscytujących zagadnieniach,
związanych z budową domu, optymalna ziarnistość piasku kwarcowego, czy przewaga betonu B25 nad betonem B20,
> miliony drobnych i wielkich decyzji, z których każda może okazać się kluczowa.
Można być pewnym, że tak będzie, jeśli wybierze się tradycyjną technologię budowy. Jednak mamy dla Państwa alternatywę – nowoczesny ekologiczny dom szkieletowy! W ciągu kilkunastu tygodni dom jest gotowy w stanie deweloperskim, a wszelkie decyzje dotyczące technologii podejmują doświadczeni specjaliści.

Jak powstaje Dom Tagalo?

  1. Przychodzą do nas Państwo z pomysłem, a my ubieramy go w realne kształty, rzetelnie słuchamy Państwa potrzeb i zadajemy pytania, które ułatwią nam przygotowanie wymarzonego domu.
  2. Doradzamy optymalne rozwiązania, dopasowujemy projekt budynku do wymagań i lokalizacji, wspólnie projektujemy rozkład i wielkość pomieszczeń.
  3. Doradzamy, w którym miejscu najlepiej wybudować dom, tak aby najlepiej wykorzystywać potencjał działki oraz naturalne warunki otoczenia.
  4. Podpisujemy umowę i przystępujemy do realizacji. Płatności rozłożone masz na 4 etapy, zależnie od wykonywanych czynności związanych z procesem budowy.
  5. Rozpoczynamy od przygotowania wszelkich niezbędnych dokumentów do uzyskania pozwoleń, finansowania budowy, aby mieć pewność, że wszystkie formalności przebiegną bez przeszkód. Zapewniamy doświadczonego architekta, doradcę kredytowego, specjalistę od wykonawstwa. Wszystko czego potrzebujesz by bezproblemowo przejść przez wszystkie etapy związane z budową domu.
  6. Gdy posiadasz wszystkie pozwolenia rozpoczynamy proces budowy na działce. Do produkcji wykorzystujemy tylko materiały o najwyższych parametrach energooszczędności potwierdzonych odpowiednimi certyfikatami. Proces produkcyjny jest pod całkowitą kontrolą niezależnie od warunków pogodowych.
  7. Przygotowujemy działkę do budowy, wylewamy płytę fundamentową, przygotowujemy potrzebne przyłącza i instalacje, jeżeli chcesz montujemy oczyszczalnie ścieków. Stawiamy dom do stanu deweloperskiego
  8. Po około 12 tygodniach od podpisania umowy dom jest już gotowy do użytkowania.
Tagalo - sprawdzone rozwiązania

Wyobraź sobie, że:

> w ciągu kilkunastu tygodni

Twój wymarzony dom jest gotowy do urządzania

> wszelkie decyzje

dotyczące technologii podejmują doświadczeni specjaliści

> za to Ty masz czas
na wybieranie koloru ścian i planowanie ogrodu
> a do tego zyskujesz pewność,
że Twój dom będzie idealnie dopasowany do potrzeb Twojej rodziny teraz i w przyszłości
energooszczędny i tani w utrzymaniu.

Tagalo - ikona

Pasuje Ci to?
Skontaktuj się z Tagalo